Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > 380LX222M200A052
380LX222M200A052
380LX222M200A052 Cornell Dubilier - CDE
380-382.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF (35X50)
auf Bestellung 279 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 380LX222M200A052 Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 200 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
380LX222M200A052 380LX222M200A052 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 380-382.pdf Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 200 V
auf Bestellung 252 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
380LX222M200A052 380LX222M200A052 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF (35X50)
auf Bestellung 187 Stücke:
380LX222M200A052 380LX222M200A052 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 380-382.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF (35X50)