381LQ222M200K052
381LQ222M200K052 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
381LQ.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF 30X50
auf Bestellung 624 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LQ222M200K052 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.48 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.87 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LQ222M200K052 381LQ222M200K052 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF 30X50
auf Bestellung 1026 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LQ222M200K052 381LQ222M200K052 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381LQ.pdf Description: CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 90mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 2.047" (52.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.48 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.87 A @ 20 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
381LQ222M200K052 381LQ222M200K052 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 2200uF 30X50