Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LQ681M400A452
381LQ681M400A452
381LQ681M400A452 Cornell Dubilier
381lq.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.268 Ohm 2.12A 2000h 105°C
auf Bestellung 418 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LQ681M400A452 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 268mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 400 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.12 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.97 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LQ681M400A452 381LQ681M400A452 Hersteller : Cornell Dubilier 381lq.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 400V 20% (35 X 45mm) Snap-In 10mm 0.268 Ohm 2.12A 2000h 105°C
auf Bestellung 418 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
381LQ681M400A452 381LQ681M400A452 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381LQ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 400V 680uF 35X45
auf Bestellung 203 Stücke:
auf Bestellung 278 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
auf Bestellung 360 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
auf Bestellung 605 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 605 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
381LQ681M400A452 381LQ681M400A452 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381LQ.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 268mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 400 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.12 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.97 A @ 20 kHz
auf Bestellung 5232 Stücke:
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SNAP-IN; 680uF; 400VDC; 35x45mm
Operating temperature: -25...105°C
Type of capacitor: electrolytic
Capacitors features: high ripple current
Kind of capacitor: low ESR
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 680µF
Height: 45mm
Terminal pitch: 10mm
Body dimensions: 35x45mm
Diameter: 35mm
ESR value: 268mΩ
Operating current: 2.12A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 400V DC
Service life: 2000h
auf Bestellung 638 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
Produkt ist nicht verfügbar