Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LR101M450J022
381LR101M450J022
381LR101M450J022 Cornell Dubilier
381lr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 1.326 Ohm 910mA 3000h 105°C
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 32
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LR101M450J022 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 1.326Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V, Ripple Current @ Low Frequency: 910 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LR101M450J022 381LR101M450J022 Hersteller : Cornell Dubilier 381lr.pdf Cap Aluminum Lytic 100uF 450V 20% (25 X 30mm) Snap-In 10mm 1.326 Ohm 910mA 3000h 105°C
auf Bestellung 170 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
381LR101M450J022 381LR101M450J022 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381LR_Series_Rev06_2013.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uF 450V 20%
auf Bestellung 228 Stücke:
381LR101M450J022 381LR101M450J022 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381LR_Series_Rev06_2013.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.984" Dia (25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.326Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Ripple Current @ Low Frequency: 910 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3 A @ 20 kHz
auf Bestellung 1373 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
381LR101M450J022 381LR101M450J022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381LR_Series_Rev06_2013.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100uF 450V 20%
auf Bestellung 478 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar