Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LR821M250A032
381LR821M250A032
381LR821M250A032 Cornell Dubilier
381lr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 820uF 250V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.182 Ohm 2.63A 3000h 105°C
auf Bestellung 789 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LR821M250A032 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 182mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2.63 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3.76 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LR821M250A032 381LR821M250A032 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381LR.pdf Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 182mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2.63 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3.76 A @ 20 kHz
auf Bestellung 969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
381LR821M250A032 381LR821M250A032 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381LR.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20%
auf Bestellung 837 Stücke:
381LR821M250A032 381LR821M250A032 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381LR.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20%
auf Bestellung 194 Stücke:
381LR821M250A032 381LR821M250A032 Hersteller : Cornell Dubilier 381lr.pdf Cap Aluminum Lytic 820uF 250V 20% (35 X 35mm) Snap-In 10mm 0.182 Ohm 2.63A 3000h 105°C
Produkt ist nicht verfügbar