381LX101M450H022
381LX101M450H022 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
381-383.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100 uF 450V 20%
auf Bestellung 3512 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX101M450H022 Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 450 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX101M450H022 381LX101M450H022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100 uF 450V 20%
auf Bestellung 3522 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LX101M450H022 381LX101M450H022 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 450 V
Mindestbestellmenge: 3
381LX101M450H022 381LX101M450H022 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 100 uF 450V 20%