Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LX102M050H202
381LX102M050H202
381LX102M050H202 Cornell Dubilier
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (22 X 20mm) Snap-In 10mm 0.26 Ohm 900mA 3000h 105°C
auf Bestellung 148 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 65
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX102M050H202 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 900 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX102M050H202 381LX102M050H202 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 50V 20%
auf Bestellung 3083 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LX102M050H202 381LX102M050H202 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 50V 20%
auf Bestellung 2534 Stücke:
381LX102M050H202 381LX102M050H202 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.866" (22.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 900 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1 A @ 20 kHz
Mindestbestellmenge: 4
381LX102M050H202 381LX102M050H202 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 50V 20%