Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LX332M100A042
381LX332M100A042
381LX332M100A042 Cornell Dubilier
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.075 Ohm 3.2A 3000h 105°C
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX332M100A042 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.8 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX332M100A042 381LX332M100A042 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100V 20%
auf Bestellung 147 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LX332M100A042 381LX332M100A042 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 100V 20%
auf Bestellung 63 Stücke:
381LX332M100A042 381LX332M100A042 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.8 A @ 20 kHz
auf Bestellung 4106 Stücke:
381LX332M100A042 381LX332M100A042 Hersteller : Cornell Dubilier 381-383.pdf Cap Aluminum Lytic 3300uF 100V 20% (35 X 40mm) Snap-In 10mm 0.075 Ohm 3.2A 3000h 105°C