Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LX471M100H012
381LX471M100H012
381LX471M100H012 Cornell Dubilier
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 470uF 100V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.39 Ohm 920mA 3000h 105°C
auf Bestellung 246 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX471M100H012 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 470UF 20% 100V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 390mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 920 mA @ 120 Hz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX471M100H012 381LX471M100H012 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 100V
auf Bestellung 1295 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
381LX471M100H012 381LX471M100H012 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 470UF 20% 100V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 0.866" Dia (22.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 390mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 920 mA @ 120 Hz
auf Bestellung 2414 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
381LX471M100H012 381LX471M100H012 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) 381_383-1702519.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 100V
381LX471M100H012 381LX471M100H012 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 470uF 100V