Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LX681M200K022
381LX681M200K022
381LX681M200K022 Cornell Dubilier
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20%( 30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.244 Ohm 1700mA 3000h 105°C
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX681M200K022 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 200 V, Ripple Current @ Low Frequency: 1.7 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.4 A @ 20 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX681M200K022 381LX681M200K022 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 200 V
Ripple Current @ Low Frequency: 1.7 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.4 A @ 20 kHz
auf Bestellung 3283 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
381LX681M200K022 381LX681M200K022 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 680uF 30x30
auf Bestellung 588 Stücke:
381LX681M200K022 381LX681M200K022 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 200V 680uF 30x30
auf Bestellung 815 Stücke:
381LX681M200K022 381LX681M200K022 Hersteller : Cornell Dubilier 381-383.pdf Cap Aluminum Lytic 680uF 200V 20%( 30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.244 Ohm 1700mA 3000h 105°C
auf Bestellung 29 Stücke:
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; SNAP-IN; 680uF; 200VDC; ±20%
Type of capacitor: electrolytic
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 200V DC
Body dimensions: 30x30x30mm
Terminal pitch: 10mm
Tolerance: ±20%
Service life: 3000h
Operating temperature: -40...105°C
ESR value: 244mΩ
Height: 30mm
Operating current: 1.7A
Kind of capacitor: low ESR
Diameter: 30mm
auf Bestellung 237 Stücke:
Mindestbestellmenge: 20
Produkt ist nicht verfügbar