Produkte > CORNELL DUBILIER > 381LX821M250K452
381LX821M250K452
381LX821M250K452 Cornell Dubilier
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 820uF 250V 20% (30 X 45mm) Snap-In 10mm 0.202 Ohm 2A 3000h 105°C
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 381LX821M250K452 Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 820 µF, Voltage - Rated: 250 V, Ripple Current @ Low Frequency: 2 A @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 2.8 A @ 20 kHz.
Weitere Produktangebote 381LX821M250K452
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
381LX821M250K452 381LX821M250K452 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles 381-383.pdf Description: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.850" (47.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 820 µF
Voltage - Rated: 250 V
Ripple Current @ Low Frequency: 2 A @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 2.8 A @ 20 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
381LX821M250K452 381LX821M250K452 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 381-383-32897.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20%
Produkt ist nicht verfügbar
381LX821M250K452 381LX821M250K452 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 250V 20%