Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > 383LX222M400B092VS
383LX222M400B092VS
383LX222M400B092VS Cornell Dubilier Knowles
381-383.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 µF
Voltage - Rated: 400 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 383LX222M400B092VS Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 2200UF 20% 400V SNAP TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - Snap-In - 5 Lead, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 3.701" (94.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 µF, Voltage - Rated: 400 V.
Weitere Produktangebote 383LX222M400B092VS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
383LX222M400B092VS Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor 381-383.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 2200 uF 400 VDC 5 Pin 20 % - 25 C+ 85 C