Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQW2BASR39J00L
LQW2BASR39J00L
LQW2BASR39J00L Murata Electronics
JELF243A-0084.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Description: FIXED IND 390NH 290MA 1.5OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2015 Metric)
Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max
Q @ Freq: 48 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Material - Core: Air
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm)
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 290 mA
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQW2BASR39J00L Murata Electronics
Description: FIXED IND 390NH 290MA 1.5OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2015 Metric), Size / Dimension: 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.5Ohm Max, Q @ Freq: 48 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Material - Core: Air, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.060" (1.52mm), Part Status: Active, Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 290 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQW2BASR39J00L LQW2BASR39J00L Hersteller : Murata Electronics JELF243A-0084.pdf Description: FIXED IND 390NH 290MA 1.5OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 48 @ 250MHz
Material - Core: Air
Part Status: Active
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 290 mA
auf Bestellung 9617 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 77
Mindestbestellmenge: 8
390 nH (LQW2BASR39J00L-Murata)
Produktcode: 124974
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Drosseln > Induktivität 0805
Produkt ist nicht verfügbar
LQW2BASR39J00L LQW2BASR39J00L Hersteller : Murata jelf243a-0084.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.39uH 5% 100MHz 48Q-Factor Non Magnetic 0.29A 1.5Ohm DCR 0805 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
LQW2BASR39J00L Hersteller : Murata LQW18AN18NJ00D_Murata.pdf Дросель SMD, L = 390 нГн, Idc, А = 0,29, Точн, % = 5, Rdc, мОм = 1 500, SRF, МГц = 600, Габ. розм, мм = 2,09 x 1,53 x 1,42, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Керамічне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. в