Produkte > SIEMENS > 3RA21201GD240AK6
3RA21201GD240AK6
3RA21201GD240AK6 Siemens
5c68baea51694b005c9f1201cb021f9954a3dca2.pdf
Hersteller: Siemens
Description: COMBINATION STARTER_3RA21_S0_4.5
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 5A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 690V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA21201GD240AK6 Siemens
Description: COMBINATION STARTER_3RA21_S0_4.5, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 5A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Part Status: Active, Wattage - Load: 3730 W.