Produkte > SIEMENS > 3RA21204AD260AK6
3RA21204AD260AK6
3RA21204AD260AK6 Siemens
a484457cb13d504b77a28a2a979d95a182892d5f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: COMBINATION STARTER_3RA21_S0_11-
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 15.5A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 690V
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 7460 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA21204AD260AK6 Siemens
Description: COMBINATION STARTER_3RA21_S0_11-, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 15.5A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Part Status: Active, Wattage - Load: 7460 W.