Produkte > SIEMENS > 3RA22201GH240BB4
3RA22201GH240BB4
3RA22201GH240BB4 Siemens
33c795b325fec7eff55b243c3924e80eb9f23d08.pdf
Hersteller: Siemens
Description: LOAD FDR FUSE SW. REV OPER
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 4.9A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24VDC
Voltage - Load: 690V
Wattage - Load: 3730 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA22201GH240BB4 Siemens
Description: LOAD FDR FUSE SW. REV OPER, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 4.9A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24VDC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible, Wattage - Load: 3730 W.