Produkte > SIEMENS > 3RA22250GD230AK6
3RA22250GD230AK6 Siemens
Hersteller: Siemens
Description: STARTER REV FB S0 0.45-0.63A 120
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Current - Output: 0.6A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 96 ~ 132VAC
Voltage - Load: 690V
Part Status: Active
Wattage - Load: 250 W
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA22250GD230AK6 Siemens
Description: STARTER REV FB S0 0.45-0.63A 120, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Current - Output: 0.6A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 96 ~ 132VAC, Voltage - Load: 690V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible, Part Status: Active, Wattage - Load: 250 W.