Produkte > SIEMENS > 3RA62502EB32
3RA62502EB32
3RA62502EB32 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3RA62502EB32%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: REV COMPACT STARTER 24V 8-32A
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 32A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 24VAC/DC
Voltage - Load: 400V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible
Wattage - Load: 15000 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RA62502EB32 Siemens
Description: REV COMPACT STARTER 24V 8-32A, Packaging: Box, Mounting Type: DIN Rail, Current - Output: 32A, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Voltage - Supply: 24VAC/DC, Voltage - Load: 400V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible, Wattage - Load: 15000 W.
Weitere Produktangebote 3RA62502EB32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RA62502EB32 3RA62502EB32 Hersteller : Siemens 3RA62502EB32_datasheet_en.pdf Motor Drives REV COMPACT STARTER 24V 8-32A