Produkte > SIEMENS > 3RA62502EP32
3RA62502EP32
3RA62502EP32 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3RA62502EP32%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: REV COMPACT STARTER 110-240V 8-3
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 32A
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 110 ~ 240VAC/DC
Voltage - Load: 400V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 15000 W