Produkte > SIEMENS > 3RE41125CA211KY0
3RE41125CA211KY0 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3RE41125CA211KY0%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: STARTER,FVNR,S0,1PH,THOLR,24VDC,
Packaging: Bulk
Current - Output: 12.5A
Type: Module
Voltage - Supply: 24VDC
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 2.237 kW
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RE41125CA211KY0 Siemens
Description: STARTER,FVNR,S0,1PH,THOLR,24VDC,, Packaging: Bulk, Current - Output: 12.5A, Type: Module, Voltage - Supply: 24VDC, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Wattage - Load: 2.237 kW.
Weitere Produktangebote 3RE41125CA211KY0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RE41125CA211KY0 Hersteller : Siemens DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3RE41125CA211KY0%26language%3Den Motor Drives STARTER,FVNR,S0,1PH,THOLR,24VDC,N3R/4/12