Produkte > SIEMENS > 3RE41215AA311EB0
3RE41215AA311EB0 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=3RE4121-5AA31-1EB0&language=en
Hersteller: Siemens
Description: NON-REV MTR STR, FRAME SZ 00
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Part Status: Active
Wattage - Load: 3730 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RE41215AA311EB0 Siemens
Description: NON-REV MTR STR, FRAME SZ 00, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 600V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Part Status: Active, Wattage - Load: 3730 W.