Produkte > SIEMENS > 3RE41215BA314AH3
3RE41215BA314AH3
3RE41215BA314AH3 Siemens
e1ff3d63104217b3d3c929e41f1100ccadee89f9.pdf
Hersteller: Siemens
Description: NON-REV MTR STR, FRAME SZ 00
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 3730 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RE41215BA314AH3 Siemens
Description: NON-REV MTR STR, FRAME SZ 00, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Module, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Voltage - Supply: 120VAC, Voltage - Load: 600V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Wattage - Load: 3730 W.