Produkte > SIEMENS > 3RE41215CA354SH3
3RE41215CA354SH3
3RE41215CA354SH3 Siemens
DatasheetService?format=PDF&caller=EGH&mlfbs=3RE4121-5CA35-4SH3&language=en
Hersteller: Siemens
Description: NON-REV STR,FS00,CP TRANS45VA
Type: Module
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Voltage - Supply: 120VAC
Voltage - Load: 600V
Control / Drive Type: Motor Starter
Wattage - Load: 3728 W