Produkte > SIEMENS > 3RM12011AA04
3RM12011AA04
3RM12011AA04 Siemens
3RM12011AA04_datasheet_en-3287846.pdf
Hersteller: Siemens
Motor Drives HYBD REV STARTER 0.1-0.5A 24VDC SCREW
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RM12011AA04 Siemens
Description: HYBD REV STARTER 0.1-0.5A 24VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: DIN Rail, Current - Output: 0.5A, Type: Module, Operating Temperature: 40°C, Voltage - Supply: 24VDC, Voltage - Load: 500V, Number of Motors: 1, Motor Type: AC Motor, Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible, Part Status: Active, Wattage - Load: 120 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RM12011AA04 3RM12011AA04 Hersteller : Siemens e26eb7bdd5b6d456ac5fe570ec1c4bab0788cfde.pdf Description: HYBD REV STARTER 0.1-0.5A 24VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 0.5A
Type: Module
Operating Temperature: 40°C
Voltage - Supply: 24VDC
Voltage - Load: 500V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible
Part Status: Active
Wattage - Load: 120 W