Produkte > SIEMENS > 3RM12011AA14
3RM12011AA14
3RM12011AA14 Siemens
3e4948f1312d9e0b3941d4db4c885ff7c7c36ec8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: HYBD REV STARTER 0.1-0.5A 110-23
Packaging: Box
Mounting Type: DIN Rail
Current - Output: 0.5A
Type: Module
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Voltage - Supply: 110 ~ 230VAC/DC
Voltage - Load: 48 ~ 500V
Number of Motors: 1
Motor Type: AC Motor
Control / Drive Type: Motor Starter, Reversible
Wattage - Load: 120 W