Produkte > SIEMENS > 3RP25051AB30
3RP25051AB30
3RP25051AB30 Siemens
3RP25051AB30_datasheet_en-3250050.pdf
Hersteller: Siemens
Time Delay & Timing Relays T-REL, MULTI-F, 1CO., 24VAC/DC SCR
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RP25051AB30 Siemens
Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs, Mounting Type: DIN Rail, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: SPDT (1 Form C), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24VAC/DC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RP25051AB30 3RP25051AB30 Hersteller : Siemens ec04727a3b5b33a9d3530515f2f4aa27bef8e06f.pdf Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs
Mounting Type: DIN Rail
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: SPDT (1 Form C)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC