Produkte > SIEMENS > 3RP2505-1RW30
3RP2505-1RW30
3RP2505-1RW30 Siemens
32718c830b70f8f72c9ff2229bbc8a5840b3c393.pdf
Hersteller: Siemens
Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot
Part Status: Active
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RP2505-1RW30 Siemens
Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V, Packaging: Bulk, Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs, Mounting Type: DIN Rail, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC/DC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RP25051RW30 3RP25051RW30 Hersteller : Siemens 3RP25051RW30_datasheet_en-3250231.pdf Time Delay & Timing Relays T-REL. MULTIFUNC. 2 POS. DRIV. CO
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
3RP25051RW30 3RP25051RW30 Hersteller : Siemens 32718c830b70f8f72c9ff2229bbc8a5840b3c393.pdf Description: RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
Circuit: DPDT (2 Form C)