Produkte > SIEMENS > 3RP25052BT20
3RP25052BT20
3RP25052BT20 Siemens
d5a8d1fa4c7bb85b9ddaa85c2684e0e12cce7ceb.pdf
Hersteller: Siemens
Description: RELAY TIME DELAY
Packaging: Box
Function: Programmable (Multi-Function)
Circuit: DPDT (2 Form C)
Termination Style: Spring Terminal
Voltage - Supply: 400 ~ 440VAC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC
Relay Type: Mechanical Relay
Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot
Timing Initiate Method: Input Voltage
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RP25052BT20 Siemens
Description: RELAY TIME DELAY, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 100 Hrs, Mounting Type: DIN Rail, Function: Programmable (Multi-Function), Circuit: DPDT (2 Form C), Termination Style: Spring Terminal, Voltage - Supply: 400 ~ 440VAC, Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC, Relay Type: Mechanical Relay, Timing Adjustment Method: Screwdriver Slot, Timing Initiate Method: Input Voltage, Part Status: Active.