Produkte > SIEMENS > 3RT1265-6AU36
3RT1265-6AU36
3RT1265-6AU36 Siemens
c0d8eee0a70ab2f96d74c13a1e4bb7a4a59d5ae8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR VAC S10 265A 240-277V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RT1265-6AU36 Siemens
Description: CONTACTOR VAC S10 265A 240-277V, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 240 ~ 277VAC/DC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 265 A, Switching Voltage: 1000VAC - Max.
Weitere Produktangebote 3RT1265-6AU36
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RT12656AU36 3RT12656AU36 Hersteller : Siemens c0d8eee0a70ab2f96d74c13a1e4bb7a4a59d5ae8.pdf Description: CONTACTOR VAC S10 265A 240-277V
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 240 ~ 277VAC/DC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 265 A
Switching Voltage: 1000VAC - Max