Produkte > SIEMENS > 3RT1265-6NP36
3RT1265-6NP36
3RT1265-6NP36 Siemens
883bd199673119379df186d2a58559a697cf45ed.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR VAC S10 265A 200-277V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3RT1265-6NP36 Siemens
Description: CONTACTOR VAC S10 265A 200-277V, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail, Coil Voltage: 200 ~ 277VAC/DC, Operating Temperature: -25°C ~ 60°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 265 A, Switching Voltage: 1000VAC - Max.
Weitere Produktangebote 3RT1265-6NP36
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3RT12656NP36 3RT12656NP36 Hersteller : Siemens 883bd199673119379df186d2a58559a697cf45ed.pdf Description: CONTACTOR VAC S10 265A 200-277V
Mounting Type: Chassis Mount, DIN Rail
Coil Voltage: 200 ~ 277VAC/DC
Operating Temperature: -25°C ~ 60°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 265 A
Switching Voltage: 1000VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
3RT12656NP36 3RT12656NP36 Hersteller : Siemens 3RT12656NP36_datasheet_en.pdf Contactors - Electromechanical CONTACTOR VAC S10 265A 200-277V 3P BAR