Produkte > SIEMENS > 3SE51120QV101AA7
3SE51120QV101AA7
3SE51120QV101AA7 Siemens
89fd7282ef7f0968314adf26cf06c46aae907b5f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INTERLOCK NON-LOCKING 3PST
Packaging: Box
Voltage Rating: 120VAC, 24VDC
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Circuit: 3PST-2NC/1NO
Type: Non-Locking
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C