Produkte > SIEMENS > 3SE52120LU22
3SE52120LU22
3SE52120LU22 Siemens
f9b9fc6017056d588f270169b0317771ada51e5b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: INTERLOCK HINGE 3PST
Packaging: Box
Voltage Rating: 120VAC, 24VDC
Current Rating (Amps): 6A (AC), 3A (DC)
Circuit: 3PST-2NC/1NO
Type: Hinge
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C