Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 3SMC15CA TR13 PBFREE
3SMC15CA TR13 PBFREE
3SMC15CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
3SMC5_0CA_THRU_3SMC170CA-3194192.pdf
Hersteller: Central Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W 200A Bi TVS 15Vrwm 1.0mA 5.0uA
auf Bestellung 2490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC15CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 607 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1