Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 3SMC17CA TR13 PBFREE
3SMC17CA TR13 PBFREE
3SMC17CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 1046 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC17CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 106.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3SMC17CA TR13 PBFREE
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1