Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 3SMC24CA TR13 PBFREE
3SMC24CA TR13 PBFREE
3SMC24CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 2733 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC24CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 77.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3SMC24CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
3SMC24CA TR13 PBFREE 3SMC24CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W 200A Bi TVS 24Vrwm 1.0mA 5.0uA