Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR > 3SMC33CA TR13 PBFREE
3SMC33CA TR13 PBFREE
3SMC33CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W 33V BI-DIRECT
auf Bestellung 2625 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC33CA TR13 PBFREE Central Semiconductor
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 56.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 3SMC33CA TR13 PBFREE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 56.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1