Produkte > CENTRAL SEMICONDUCTOR CORP > 3SMC48CA TR13 PBFREE
3SMC48CA TR13 PBFREE
3SMC48CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
3SMC5.0CA_THRU_3SMC170CA.PDF
Hersteller: Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.8A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V
Power - Peak Pulse: 3000W (3kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SMC48CA TR13 PBFREE Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 48VWM 77.4VC SMC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 38.8A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 48V, Supplier Device Package: SMC, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77.4V, Power - Peak Pulse: 3000W (3kW), Power Line Protection: No.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SMC48CA TR13 PBFREE 3SMC48CA TR13 PBFREE Hersteller : Central Semiconductor 3SMC5_0CA_THRU_3SMC170CA-3194192.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W 200A Bi TVS 48Vrwm 1.0mA 5.0uA
auf Bestellung 990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Supplier Device Package: SMC
Bidirectional Channels: 1