Produkte > SIEMENS > 3SU11036AA601AA0
3SU11036AA601AA0
3SU11036AA601AA0 Siemens
3SU11036AA601AA0_datasheet_en-3258968.pdf
Hersteller: Siemens
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators INDICATOR LIGHT, LED WHITE, 110V AC
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11036AA601AA0 Siemens
Description: INDICATOR LIGHT, LED WHITE, 110V, Packaging: Bulk, Voltage: 110V, Type: LED, Millicandela Rating: 1150mcd, Termination Style: Screw Terminal, Lens Color: White, Ingress Protection: IP66, IP67, IP69K, NEMA 4X, 13, Ratings: AC, Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Part Status: Active, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 29.50mm Dia.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3SU11036AA601AA0 3SU11036AA601AA0 Hersteller : Siemens 0228ed355b7c64f25d143fed4c975e7d02d49ae6.pdf Description: INDICATOR LIGHT, LED WHITE, 110V
Packaging: Bulk
Voltage: 110V
Type: LED
Millicandela Rating: 1150mcd
Termination Style: Screw Terminal
Lens Color: White
Ingress Protection: IP66, IP67, IP69K, NEMA 4X, 13
Ratings: AC
Panel Cutout Dimensions: 0.88" (22.30mm)
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Part Status: Active
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 29.50mm Dia