Produkte > SIEMENS > 3SU11500AB201BA0
3SU11500AB201BA0
3SU11500AB201BA0 Siemens
3SU11500AB201BA0_datasheet_en.pdf
Hersteller: Siemens
Pushbutton Switches PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11500AB201BA0 Siemens
Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Voltage Rating - AC: 500 V, Voltage Rating - DC: 500 V.
Weitere Produktangebote 3SU11500AB201BA0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Voltage Rating - AC: 500 V
Voltage Rating - DC: 500 V