Produkte > SIEMENS > 3SU11500AB201CA0
3SU11500AB201CA0
3SU11500AB201CA0 Siemens
c3e0cd084dc073a1d2c552648cb7fd4e102a850f.pdf
Hersteller: Siemens
Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NC
Type: Standard
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia
Color - Actuator/Cap: Red
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 500 V
Voltage Rating - DC: 500 V
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3SU11500AB201CA0 Siemens
Description: PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NC, Type: Standard, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Screw Terminal, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.30mm Dia, Color - Actuator/Cap: Red, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 500 V, Voltage Rating - DC: 500 V.