Produkte > SIEMENS > 3UG46251CW30
3UG46251CW30
3UG46251CW30 Siemens
529eca938fade15e0f377661a1d6255effc9eae7.pdf
Hersteller: Siemens
Description: DIGITAL MONITORING RELAY,40A,240
Packaging: Bulk
Delay Time: 0.1 Sec ~ 20 Sec
Output Type: Relay
Mounting Type: DIN Rail
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Current Sensing AC
Voltage - Supply: 24 ~ 240VAC/DC
Contact Rating @ Voltage: 3A @ 250VAC
Trip Range: 0.03 ~ 43A