Produkte > SIEMENS > 3VA52125GF412AA0
3VA52125GF412AA0 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3VA5212-5GF41-2AA0%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: BRKR 3VA52 4P 125A 35KA ATAM100N
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 125A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL
Voltage Rating - AC: 690 V
Voltage Rating - DC: 1 kV
Number of Poles: 4
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3VA52125GF412AA0 Siemens
Description: BRKR 3VA52 4P 125A 35KA ATAM100N, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 125A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL, Voltage Rating - AC: 690 V, Voltage Rating - DC: 1 kV, Number of Poles: 4.
Weitere Produktangebote 3VA52125GF412AA0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3VA52125GF412AA0 Hersteller : Siemens DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3VA5212-5GF41-2AA0%26language%3Den Circuit Breakers BRKR 3VA52 4P 125A 35KA ATAM100NTRL 100