Produkte > SIEMENS > 3VA52225ED312AA0
3VA52225ED312AA0 Siemens
DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3VA5222-5ED31-2AA0%26language%3Den
Hersteller: Siemens
Description: BRKR 3VA52 3P 225A 35KA FTFM 100
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 225A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL
Voltage Rating - AC: 690 V
Voltage Rating - DC: 750 V
Number of Poles: 3
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3VA52225ED312AA0 Siemens
Description: BRKR 3VA52 3P 225A 35KA FTFM 100, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 225A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL, Voltage Rating - AC: 690 V, Voltage Rating - DC: 750 V, Number of Poles: 3.
Weitere Produktangebote 3VA52225ED312AA0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3VA52225ED312AA0 Hersteller : Siemens DatasheetDownload?downloadUrl=teddatasheet%2F%3Fformat%3DPDF%26caller%3DMall%26mlfbs%3D3VA5222-5ED31-2AA0%26language%3Den Circuit Breakers BRKR 3VA52 3P 225A 35KA FTFM 100