Produkte > SIEMENS > 3VA52250BB410AA0
3VA52250BB410AA0
3VA52250BB410AA0 Siemens
839c1bdfbf55aaacc9f3918d4fbdd6b44eb4fd94.pdf
Hersteller: Siemens
Description: MCSW 3VA52 4P 250A 65KA
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 250A
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL
Voltage Rating - AC: 690 V
Voltage Rating - DC: 750 V
Number of Poles: 4
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 3VA52250BB410AA0 Siemens
Description: MCSW 3VA52 4P 250A 65KA, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 250A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CE, CSA, UL, Voltage Rating - AC: 690 V, Voltage Rating - DC: 750 V, Number of Poles: 4.
Weitere Produktangebote 3VA52250BB410AA0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
3VA52250BB410AA0 3VA52250BB410AA0 Hersteller : Siemens 3VA52250BB410AA0_datasheet_en.pdf Circuit Breakers MCSW 3VA52 4P 250A 65KA