Produkte > MURATA ELECTRONICS > LQM21FN4R7N00L
LQM21FN4R7N00L
LQM21FN4R7N00L Murata Electronics
JELF243B-0006.pdf
Hersteller: Murata Electronics
Power Inductors - SMD
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LQM21FN4R7N00L Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 390MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 390mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 25MHz, Current - Saturation (Isat): 80mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LQM21FN4R7N00L LQM21FN4R7N00L Hersteller : Murata Electronics JELF243B-0006.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 80MA 390MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 390mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 25MHz
Current - Saturation (Isat): 80mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
LQM21FN4R7N00L Hersteller : Murata L0075S0097LQM21F_00.pdf Дросель SMD, L = 4,7 мкГн, Idc, А = 0,08, Точн, % = 30, Rdc, мОм = 390, SRF, МГц = 25, Габ. розм, мм = 2.00 х 1.25 х 1.25, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -40...+85, Екранування = Так,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
verfügbar 3500 Stücke:
4,7uH 0805 (LQM21FN4R7N00L)
Produktcode: 106293
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller : Murata Drosseln > Induktivität 0805
Nennwert: 4,7 µH
Produkt ist nicht verfügbar
LQM21FN4R7N00L LQM21FN4R7N00L Hersteller : Murata lqm21fn4r7n00.pdf Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 0.08A 0.39Ohm DCR 0805 Medical T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Multilayer
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 80 mA