Produkte > KNOWLES SYFER > 404022K00332JQRAF9LM
404022K00332JQRAF9LM
404022K00332JQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 2KV C0G NONST SMD
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 404022K00332JQRAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 3300PF 2KV C0G NONST SMD, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 3300 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
404022K00332JQRAF9LM 404022K00332JQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 3300PF 2KV C0G NONST SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Capacitance: 3300 pF
auf Bestellung 696 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
404022K00332JQRAF9LM 404022K00332JQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Knowles_Non_magnetic_Datasheet_R2.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 2K0 - 2.0kV; 0332 - 3.3nF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip