Produkte > KNOWLES SYFER > 404022K50182GQRAF9LM
404022K50182GQRAF9LM
404022K50182GQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 404022K50182GQRAF9LM Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2K5 - 2.5kV;0182 - 1.8nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm.
Anzahl Preis
404022K50182GQRAF9LM 404022K50182GQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Knowles_Corporation_07112024_Non_magnetic_Datashee-3473394.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2K5 - 2.5kV;0182 - 1.8nF;G +/-2% ;High Q C0G/NP0;330mm