Produkte > KNOWLES SYFER > 404023K00122JQRAF9LM
404023K00122JQRAF9LM
404023K00122JQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 1200PF 3KV C0G NONST SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 1200 pF
Produktbewertung abgeben
Technische Details 404023K00122JQRAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 1200PF 3KV C0G NONST SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 1200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
404023K00122JQRAF9LM 404023K00122JQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 1200PF 3KV C0G NONST SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Capacitance: 1200 pF
auf Bestellung 540 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
404023K00122JQRAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 404023K00122JQRAF9LM
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
404023K00122JQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 3K0 - 3.0kV; 0122 - 1.2nF; J +/-5%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip