Produkte > KNOWLES SYFER > 404027K00820GQRAF9LM
404027K00820GQRAF9LM
404027K00820GQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: 4040 SIZE - 2 SINTERED SILVER WI
Produktbewertung abgeben
Technische Details 404027K00820GQRAF9LM Knowles Syfer
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 0820 - 82pF; G +/-2%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip.
Anzahl Preis
404027K00820GQRAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 404027K00820GQRAF9LM
Mindestbestellmenge: 500
404027K00820GQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non_magnetic_Datasheet-3133364.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040 size - 2 Sintered Silver with Copper Barrier; 7K0 - 7kV/7.2kV; 0820 - 82pF; G +/-2%; High Q C0G/NP0; 330mm 13' reel; AF9LM - SM Marked Standard Chip