Produkte > KNOWLES SYFER > 404027K03P30BQRAF9LM
404027K03P30BQRAF9LM
404027K03P30BQRAF9LM Knowles Syfer
Non-Magnetic
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3PF 7KV C0G 4040
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Package / Case: 4040 (1010 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 pF
auf Bestellung 446 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 404027K03P30BQRAF9LM Knowles Syfer
Description: CAP CER 3.3PF 7KV C0G 4040, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Non-Magnetic, Voltage - Rated: 7000V (7kV), Package / Case: 4040 (1010 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
404027K03P30BQRAF9LM Hersteller : Syfer Technology Non-Magnetic 404027K03P30BQRAF9LM
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
404027K03P30BQRAF9LM 404027K03P30BQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer Non-Magnetic Description: CAP CER 3.3PF 7KV C0G 4040
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 7000V (7kV)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 pF
Produkt ist nicht verfügbar
404027K03P30BQRAF9LM Hersteller : Knowles Syfer SMD_Non_Magnetic_Caps_High_Q_P_68_71-3044515.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4040, 7000V / 7200V / 5000Vac 30MHz, 3.3pF, +/-0.10pF, C0G - Hi Q/Low ESR Non-Mag (PME), Copper Barrier, Sn Plated Solder